دانلود انیمه دراگون بال سوپر: ابر قهرمان با زیرنویس فارسی

دانلود انیمه دراگون بال سوپر: ابر قهرمان با زیرنویس فارسی

7.1/10 9,552
65نمره منتقدین
ژانر : - - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

ارتش روبان قرمز از گذشته گوکو با دو اندروید جدید بازگشته است تا او و دوستانش را به چالش بکشد.

انیمه دراگون بال سوپر: ابر قهرمان Dragon Ball Super: Super Hero

آکیرا توریاما خالق سریال Dragon Ball. این بیست و یکمین فیلم بلند Dragon Ball به طور کلی است، چهارمین فیلمی است که با مشارکت مستقیم توریاما تولید شده است، دومین فیلمی است که دارای نام تجاری Dragon Ball Super است، و اولین فیلمی است که عمدتاً با استفاده از انیمیشن سه بعدی تولید شده است. این فیلم پیکولو و شاگرد سابقش گوهان را دنبال می کند که برای نجات جهان از ارتش روبان قرمز تازه اصلاح شده، به ماموریتی می روند.

این فیلم اولین فیلمی است که پس از Cell Saga اصلی، تکرار Cell را معرفی می کند. شخصیتی که در اصل پایه انسانی اندروید 21 از Dragon Ball FighterZ بود، در این فیلم ظاهر شد. در ابتدا قرار بود در 22 آوریل 2022 در ژاپن منتشر شود، اما در عوض در 11 ژوئن به دلیل حمله سایبری به Toei Animation منتشر شد. نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد، همراه با ستایش برای نوستالژی، توسعه شخصیت، خدمات طرفداران، تصاویر، داستان، طنز، و رابطه بین گوهان و پیکولو. این فیلم بیش از 93 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و دومین فیلم پرفروش‌ترین فیلم Dragon Ball تا به امروز و همچنین دومین فیلم پرفروش با نام “Dragon Ball Super” شد.

این اولین فیلم Dragon Ball است که با همکاری توزیع مشترک استودیو قرن بیستم همکاری نمی کند. پس از خرید فاکس قرن بیست و یکم توسط دیزنی در 20 مارس 2019، این استودیو دیگر فیلم های این فرنچایز را به دلیل انحلال شعبه ژاپنی “فاکس قرن بیستم ژاپن” که توسط شرکت والت دیزنی ژاپن جذب شد، دیگر پخش نمی کند. سپتامبر 2020

  • 26 آذر 1401
  • 0

تریلر

دیدگاه‌ها 0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(